Білоруський ламинат Expert Choice — це висока якість від Kronospan — всесвітньо відомого виробника деревостружкових плит і ламінату, і низька ціна, через географічне розташування новітнього заводу компанії Kronospan в Беларуси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Клас стирання | АС4 |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Товщина | 8 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Ширина | 192 мм |
| Ступінь блиску | Напівглянсова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Країна виробник | Білорусь |
| Наявність фаски | Так |
| Довжина | 1285 мм |
| Виробник | Krono Original |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,82 ₴/кв.м


